E-Posta Tehdit Simülatörü

E-posta Tehdit Simülatörü – Bu araç yeni nesil e-posta saldırılarını kullanarak Fireeye, Deep Security vb. ürünlerinizi ve ayrıca anormallik algılama sistemlerini (SIEM) ve geleneksel koruma mekanizmalarınızı (Antispam, Antivirus, İçerik Filtresi vb.). gibi araçları test eder ve zaafiyetleri ortaya koyacak çözüm getirir. 

Siz saldırıya uğramadan önce teknolojinizdeki zayıflıkları keşfeder. E-posta kutusunu hedefleyen gerçek saldırılar kullanıyır.  Test sonrası, eksiklikler ve çözümler hakkında ayrıntılı bir rapor ve en iyi yapılandırma seçenekleri ni sunar. 

GÜVENLİK AÇIĞI TARAMASI

E-posta Zaafiyet Analizi aracımı, bir e-posta güvenlik açığı taraması aracı olarak çalışır ve ayrıca yanlış yapılandırılmış e-postaları kontrol eder.

GERÇEK SALDIRILAR

E-posta güvenliğinizi Fidye Yazılımı, Kötü Amaçlı Yazılım veya APT saldırıları gibi gerçek saldırı vektörleriyle test ediyoruz. Ayrıca, güvenlik düzeyinizi görmek için alan domainsquatting gibi tekniklerden yararlanıyoruz.

GÜVENLİ TEST

E-posta altyapınız güvenli bir ortamda test edilir.

EN SON FİDYE YAZILIMI ÖRNEKLERİ

Ağ geçidi güvenlik ürünlerinizi test etmek için en son Ransomware örneklerini kullanıyoruz.

YANLIŞ YAPILANDIRMALAR

E-posta hizmetlerinizdeki bilinen ve sıklıkla yanlış yapılandırılmış işlevleri test etmek için sisteminizi inceleriz.

DOSYA BİÇİMİ İSTİSMARLARI

E-posta hizmetinizi, bilinen gerçek dosya formatı istismarlarını göndererek test ediyoruz ve Metasploit sızma testi aracı ve diğer çeşitli üçüncü taraf hizmetleriyle bütünleştiriyoruz.