Olay Müdahele

Olay Müdahale – Geleneksel güvenlik sistemlerinizi atlatan ve e-posta kutunuza ulaşan oltalama saldırılarına karşı hazır mısınız?  

Olay Müdahale modülümüz, bütün sistemlerinizi atlatan ve e-postanıza kadar ilerleyen saldırıları yakalamak için tasarlanmıştır!

Olay Müdahale, kullanıcıların şüpheli e-postaları tek bir tıklama ile raporlaramısını sağlar ve bu e-postaların analyisizi başlık, gövde ve dosya eki şeklinde gerçekleştirmesini saglar. 

Raporlanan e-postanın sonucuna göre Olay Müdahale, alarm oluşturmak veya aktif güvenlik cihazlarını engellemek için çeşitli saldırı imzaları oluşturur.

Tek Tıkla Raporlama

Olay Müdahale ile kullanıcı deneyimi çok basit şekilde gerçekleşir . Bir Outlook veya tarayıcı eklentisi aracılığıyla şüpheli bir e-postayı raporlamak, sadece tek tıkla gerçekleşir. 

Üstbilgi ve Gövde Analizi

Olay Müdahale aracı ile gönderilen e-postalar kapsamlı bir şekilde analiz edilir. İlk olarak, başlık, entegre anti-spam hizmetleriyle anormallik algılama ve istenmeyen posta kontrolü için analiz edilir.  Ardından, mesaj gövdesi, URL kontrolü, kötü amaçlı içerik tespiti ve yapay zeka ile şüpheli içeriği tespit etmek için kontrol edilir.

Ücretsiz Lisanslama

Olay Müdahale, Virustotal, Zemana Anti-Malware, Trapmine ve Roksit DNS Firewall ile entegre edilmiştir – bu ürün lisansları ücretsiz olarak geldiği için size ciddi tasarruf sağlar.

Eklenti Analizi

Tüm ekler, Antivirüs hizmetleriyle bilinen kötü amaçlı yazılım denetimine karşı denetlenir; zararlı yazılımdan koruma teknolojisi ile bilinmeyen kötü amaçlı yazılım tespit edilir ve kötüye kullanım önleme teknolojisi ile 0 günlük dosya biçimi istismarları tespit edilir.

Gerçek zamanlı Müdahale

Şüpheli e-postanın hangi kullanıcılara ait olduğunu araştırıp tespit edebilir, tek tıkla önleyici tedbirler alabilirsiniz.

3. Taraf Hizmetleri

Fireeye, Bluecoat, Palo Alto gibi herhangi bir tehdit analizi hizmetiniz varsa, bu analizi otomatikleştirmek için bunları entegre edebiliriz