Tehdit İstihbaratı

Siber tehdit istihbaratı, her düzeydeki kuruluşların, saldırganların potansiyel olarak kullanabileceği riskleri belirlemesine yardımcı olur . Tehdit istihbaratı, bir kuruluş veya varlığın güvenliğini tehdit edebilecek ve risk oluşturabilecek mevcut ve potansiyel riskler hakkında bilgi toplar ve bunları analiz eder. Tehdit istihbaratımız veri sızıntılarını önler ve özellikle markanızın itibarını korur. Tehdit istihbaratımız, kurumlar için risk oluşturan tehditleri tespit eder.

Tehdit istihbaratı kaynaklarımız:

  • Açık kaynak istihbarat sağlayıcıları
  • İnsan Zekası
  • Tehdit Paylaşım Platformumuz
  • Potansiyel veri zekasını izleme, ölçme ve izleme
  • Yakınlıklardan İletişim ve Elektronik istihbarat

VERİ SIZINTISI İSTİHBARATI

Tehdit İstihbaratı, fikri mülkiyet haklarınızla ilgili herhangi bir bilgiyi tespit etmek için iyi bilinen korsanlık ve veri ihlali web sitelerini tarar.

SOSYAL AĞ WEB SİTELERİNDE İSTİHBARAT

Etki alanınızdaki olası veri ihlallerini veya olası bir siber tehdidi tespit etmek için Linkedin, Twitter, Reddit, GitHub, Facebook gibi sosyal ağ sitelerini izliyoruz.

DARK WEB VERİ İSTİHBARATI

Dark Web Veri İstihbaratı – Hızlı bir müdahale başlatmak ve daha fazla ihlali önlemek için kuruluşunuzla ilgili herhangi bir veri ihlalini bulmak için ünlü Tor siteleri ve IRC kanallarında araştırmalar yapıyoruz .

MARKA İZLEME ARACI

Marka aracımız, müşterilerinizin çevrimiçi varlığınızı bir anormallik veya tahrifata karşı pasif olarak izler.

KARA LİSTE İZLEME

IP adresinizi veya alan adınızı kara listede olup olmadığını veya bir botnet üyesi olup olmadığını düzenli olarak kontrol ederiz. IP / Etki alanı itibarınız hakkında düzenli istihbarat verileri sağlıyoruz.

KİMLİK AVI WEB SİTESİ

İnternette araştırma yapıyoruz ve kendi müşterilerinizi cezbetmek için markanızı taklit etmek için oluşturulmuş tüm kimlik avı web sitelerini izliyoruz.